• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Зустріч з волонтерами «Благодійного фонду «Лелекера».

Зустріч з волонтерами «Благодійного фонду «Лелекера».

2017-05-13

Озирніться навколо. Вдома, на роботі, в транспорті - ви скрізь побачите пластмасу.

Пластикові відходи розкладаються 100-1000 років! Мільйонами викинуті в навколишнє середовище забруднюють моря, ріки і озера, околиці доріг, міст і сіл. При спалюванні пластикових пляшок в атмосферу виділяються найтоксичніші з відомих на сьогодні органічних сполук — діоксини, які впливають на репродуктивну систему організму (що приводить до зростання жіночих хвороб, викиднів, народження дітей-інвалідів), а також спричиняють онкозахворювання.

Пластик є продуктом переробки нафти. 1 тонна пластику, зданого на переробку економить 750 кілограм нафти. З ПЕТ-пляшок як вторсировини можна виготовити пластмасові труби, люки, ящики, шифер, крісла для дач і відкритих терас. 35 дволітрових пластикоких пляшок достатньо для виробництва утеплювача для спального мішка або кількох зимових курток (синтепон). 60 дволітрових пляшок достатньо для виробництва 1 м килимового покриття.

Останні півтора року збір вторсировини для українців несе і важливу соціальнускладову, адже виручені гроші йдуть на допомогу воїнам АТО.

Школа співпрацює з Благодійним фондом «Лелекера». Цей фонд розробив Благодійну програму «Шлях додому»./Files/images/vesna_2017/IMG_0048.jpg

Благодійний фонд “Лелекера” об’єднує волонтерів, що протягом останніх 3-х років допомагають зберегти Україну на мирній території. Активна громадянська позиція та єдність в розумінні посильної допомоги стала поштовхом для створення благодійного фонду./Files/images/vesna_2017/IMG_0127.jpg

Фонд розвиває проекти, спрямовані на допомогу:

· пораненим захисникам України під час російської збройної агресії у зоні проведення АТО (військовим, добровольцям, волонтерам)

· цивільним постраждалим внаслідок російської збройної агресії на території України

· а також особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Благодійна програма «Шлях додому» розроблена благодійною організацією «Благодійний фонд «Лелекера» згідно зі Статутом, Законом України «Про благодійництво та благодійні організації», Законом України «Про волонтерську діяльність» та іншими нормативно-правовими актами України./Files/images/vesna_2017/IMG_0085.jpg

Участь учнів нашої школи у Благодійній програмі «Шлях додому» сприяє не тільки дбайливому ставленню до природи та навколишнього середовища, а й вихованню таких якостей, як бескорисливість, доброта, небайдужість і т.і.

За період участі у програмі діти та вчителі зібрали більше 140 кг. кришечок, цим допомогли Роману Дідері і Олегу Федорчуку отримати штучні кістки рук.

11 травня 2017 року до школи завітали волонтери – представники «Благодійного фонду «Лелекера»» Наталя Тарасова та Олена Волкова. Вони розповіли про програму “Шлях додому”, про участь нашої школи, внесок, що зробили діти і кому допомогли./Files/images/vesna_2017/IMG_0104.jpg

За 1,5 року проекту зі збору пластику благодійною організацією було надано допомогу

13 бійцям АТО на суму біля 600 тисяч гривень

• Протезування — 4 особи

• Ендопротезування — 2 особи

• Покупка ортезів — 2 особи

• Біовідновлення тканин кінцівок — 2 особи

• Інша допомога (ліки або операція) — 3 особи

Але це не кінець. Ми і надалі будемо співпрацювати. Приймати участь у нових програмах та акціях. Допомагати та нести добро.

Допомагати іншим означає дбати не лише за свої власні інтереси, а турбуватися про користь добро всіх оточуючих тебе людей, починаючи від родини, друзів аж до всього народу, людства, прирди. Людське суспільство засноване і досягло свого розвитку опираючись саме на принципи моральної та матеріальної взаємодопомоги між людьми.

Кiлькiсть переглядiв: 173

Коментарi